Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 141 in /home/niucyseh/domains/rafaelcoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 قیمت فروش قهوه گلد اکوادور - قهوه رافائل

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور

به طور کلی نکته ای که باید در خصوص قیمت قهوه گلد اکوادور در بازار فروش بدانید آن است که از این جهت که این محصولات به صورت وارداتی به کشور ما وارد می شوند، بنابراین نوسانات ارز بر قیمت آن ها تأثیر بسیار زیادی دارند.

البته ذکر این نکته هم الزامی است که انواع قهوه فوری گلد به صورت تولیدات داخلی هم وجود دارد.

به این صورت که فقط دانه های این قهوه وارد کشور می شوند و عملیات فرآوری و تهیه قهوه فوری از آن توسط تولید کننده های داخلی صورت می گیرد.

به همین جهت معمولا قیمت این نوع قهوه ها از آن جهت که فرآیند تولید آن در کشور صورت گرفته است، نسبت به نمونه های وارداتی ارزان تر است.

در اين مطلب ما قصد داريم در خصوص قيمت قهوه اکوادور و نمايندگي های فروش آن صحبت داشته باشيم. پس با ما همراه باشيد.

قیمت فروش قهوه گلد اکوادور

صادرات قهوه گلد اکوادور به کشور تونس

صادرات قهوه گلد اکوادور به کشور تونسقهوه گلد اکوادور را می توان از جمله انواع قهوه های فوری با کیفیت و پر طرفدار در بازار جهانی به شمار آورد که به دیگر کشور ها صادر می شوند.

قهوه گلد به روش انجمادی تولید می شود و همین موضوع باعث می گردد که سریع تر از دیگر انواع قهوه فوری در آب جوش حل شوند.

اما چرا قهوه فوری تا این حد محبوب است و همه کشور ها خواهان واردات قهوه گلد اکوادور هستند؟

اصلی ترین پاسخ برای این پرسش را می توان تغییر سبک زندگی مردم در کل دنیا به شمار آورد.

همانطور که می دانید سرعت زندگی ها نسبت به زمان های گذشته بسیار سریع تر شده است و همین موضوع موجب به وجود آمدن مفاهیمی همچون قهوه فوری و یا فست فود شده است.

طبیعی است که در این دوره کم تر افرادی هستند که پیش از رفتن به سر کار زمان کافی برای دم کردن قهوه و میل کردن آن هنگام صبحانه داشته باشند.

بنابرین طبیعی است که این محصول یعنی قهوه های فوری در تمام کشور ها دارای طرفداران زیادی باشند.

اما در خصوص قهوه گلد اکوادور و محبوبیت آن در بازار، علاوه بر بحث افزایش سرعت زندگی می توان به موارد دیگری هم اشاره کرد.

قهوه گلد اکوادور همانطور که از نامش هم پیداست از دانه های قهوه منطقه اکوادور تهیه می شود و از آن جهت به آن گلد می گویند که طرز ساخت قهوه آن به صورت انجمادی صورت می گیرد.

بنابرین همین دو ویژگی یعنی استفاده از دانه های مرغوب آمریکای جنوبی و تهیه به روش انجمادی برای محبوب ساختن یک قهوه فوری در بازار جهانی کافی است.

لازم به ذکر است که صادرات قهوه گلد اکوادور به کشور های زیادی از جمله هلند، ایتالیا، آلمان، روسیه و … هم صورت می گیرد.

مشاوره فروش قهوه گلد با قیمت مناسب

اگر همین اکنون به قصد خرید قهوه فوری به بازار بروید با دو نوع اصلی از این محصول مواجه خواهید شد؛ قهوه فوری گلد و قهوه فوری کلاسیک.

مهم ترین تفاوت بین این دو قهوه را می توان روش استفاده شده در تولید آن ها به شمار آورد.

نکته کلی در خصوص تمام انواع قهوه های فوری آن است که از فرآوری کردن (خشک کردن) دانه های قهوه به دست می آیند.

در تمام تولیدی های قهوه فوری که در سراسر دنیا وجود دارند برای تهیه این محصول پس از آن که عصاره دانه های قهوه گرفته شد، آن را به یکی از دو روش پاششی حرارتی و انجمادی خشک می کنند.

قهوه فوری که به روش انجمادی تولید می شود، به قهوه گلد معروف است و قهوه ای که به روش پاششی حرارتی تولید می شود، قهوه کلاسیک نامیده می شود.

اما همواره قهوه گلد نسبت به نوع کلاسیک نه تنها در ایران بلکه در اکثر کشور های جهان از طرفداران بیشتری برخوردار است.

دلیل این موضوع را هم می توان قابلیت حل شدن بالا تر قهوه گلد نسبت به نوع کلاسیک آن به شمار آورد.

بنابرین اگر قصد خرید قهوه فوری را دارید، ما به شما قهوه گلد را معرفی می کنیم.

خیلی از افراد با کاربرد هایی که برای قهوه فوری وجود دارد آشنایی ندارند.

به همین دلیل در این بخش به بررسی برخی از کاربرد های قهوه فوری گلد می پردازیم:

 • تهیه نوشیدنی های مختلف
 • تهیه انواع دسر و شیرینی
 • تهیه انواع آیس کافی
 • تهیه انواع کافی میکس
 • تهیه انواع کیک ها و بستنی های با طعم قهوه
 • و … .

نرخ مصوب انواع قهوه گلد اکوادور در بازار بین المللی

نرخ مصوب انواع قهوه گلد اکوادور در بازار بین المللییکی از بحث هایی که در خصوص خرید انواع قهوه فوری در بازار های داخلی و بین المللی وجود دارد را می توان تفاوت قیمت آن ها به شمار آورد.

به طور کلی این موضوع که پخش قهوه گلد اکوادور در بازار های مختلف بین المللی با قیمت هایی متفاوت توزیع شود امری بسیار طبیعی است، همانطور که این موضوع در قیمت بسیاری دیگر از محصولات صادراتی هم به چشم می خورد.

به همین منظور نهاد های نظارتی در سطح بین المللی و کشوری سعی بر کنترل این قیمت در بازار دارند، تا امکان سود جویی های مختلف در این حوزه وجود نداشته باشد یا حداقل کاهش پیدا کند.

به همین منظور ما با بحثی تحت عنوان نرخ مصوب قهوه گلد در بازار های بین المللی مواجه هستیم.

اما مزیت وجود یک نرخ مصوب در بازار بین المللی چیست؟

وجود این نرخ مصوب موجب می شود تا فروشنده ها امکان این که یک محصول را خیلی بیشتر از قیمت عرف آن در بازار به فروش برسانند را نداشته باشند.

همینطور این برای یک خریدار قهوه گلد در بازار هم می تواند بسیار مفید باشد؛ چرا که شما می توانید به راحتی آخرین قیمت نرخ مصوب را استعلام بگیرید و آن وقت متوجه شوید که یک فروشنده طبق همین نرخ محصولش را به فروش می رساند یا بیشتر.

البته ذکر این نکته هم بسیار مهم است که فروش یک محصول همچون قهوه گلد بسیار پایین تر از نرخ مصوب هم نشان دهنده یک نقصی در کار است.

چراکه این موضوع می تواند به دلیل کیفیت بسیار پایین محصول و یا قاچاق بودن آن صورت بگیرد. بنابرین لزوما هم قیمت پایین تر از نرخ بازار مزایا به شمار نمی رود.

البته که عواملی از جمله نوسانات بازار و برند تولید کننده محصول هم بر این قیمت ها تأثیر می گذارد.

خیلی ها این سوال برایشان مطرح است که چگونه می توانیم از به روز ترین قیمت قهوه های فوری از جمله قهوه گلد اکوادوری در بازار مطلع شویم؟

برای این کار شما می توانید استعلام قیمت این محصولات را به صورت اینترنتی و یا تلفنی تهیه کنید و سپس نسبت به خرید آن اقدام فرمایید.

همینطور می توانید با کارشناسان فروش ما از طریق شماره هایی که در پایین سایت آمده است در ارتباط باشید.

برترین توزیع کننده قهوه گلد اکوادور در کشور

پیش از این گفتیم که انواع قهوه فوری در حال حاضر در کشور ما و البته دیگر کشور های جهان از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند.

همین موضوع موجب می شود علاوه بر تولید کننده های قهوه فوری در جهان همچون اکوادور، برزیل، هند و …، در هر کشور تعداد زیادی تأمین کننده یا توزیع کننده این قهوه ها هم وجود داشته باشند.

که البته کشور ما، ایران هم از این قاعده مستثنی نیست.

در حال حاضر توزیع کننده های زیادی در شهر های مختلف کشور به پخش و توزیع این محصولات در بازار می پردازند.

توزیع کننده هایی که در بازار کشور ما مشغول به کار هستند، انواع قهوه فوری را به صورت فله و یا بسته بندی در بازار توزیع می کنند تا به صورت عمده به فروش برسد.

نکته ای که حتما باید به آن توجه داشته باشید آن است که امکان خرید قهوه فوری در مقیاس کوچک و خرد از پخش کننده ها وجود ندارد و آن ها فقط به فروش عمده این محصولات می پردازند.

بنابرین تنها در صورتی که خریدار عمده قهوه فوری هستید، باید به این مراکز مراجعه فرمایید.

اما سوالی که امکان دارد برای بسیاری از افراد پیش بیاید آن است که خرید مستقیم از توزیع کننده ها چه فایده ای دارد و چرا باید به این مراکز مراجعه کنیم؟

در پاسخ به این پرسش می توان به این موضوع اشاره کرد که وقتی شما محصولی را به صورت مستقیم از توزیع کننده خریداری می کنید، در واقع آن را بدون هیچ واسطه ای خریداری کردید.

طبیعی است که در یک خرید بدون واسطه، قیمت نهایی خرید برای شما کاهش پیدا خواهد کرد.

بنابرین برای افرادی که خودشان فروشند قهوه هستند، خرید این محصول با قیمتی پایین تر می تواند بسیار سود آور باشد. 

اما توزیع کننده ها را با چه نام هایی می توان در بازار شناسایی کرد و به آن ها مراجعه نمود؟

در جواب این سوال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نمایندگی های فروش انواع قهوه فوری در بازار
 • عرضه کننده های مستقیم
 • فروشنده های بی واسطه
 • شرکت های وارد کننده
 • تولید کننده ها

اگر هم برایتان سوال است که چگونه می توانید این مراکز توزیع کننده را شناسایی کنید، باید بگوییم که امکان استعلام این مراکز از طریق کارشناسان فروش امکان پذیر می باشد.

قیمت قهوه گلد با ارسال فوری به سراسر کشور

قیمت قهوه گلد با ارسال فوری به سراسر کشوربرای بسیاری از افرادی که قصد خرید و تهیه قهوه فوری را دارند، قیمت فاکتوری بسیار مهم است.

حتی این عامل برای تولید کننده های انواع قهوه فوری هم می تواند بسیار مهم باشد چرا که به آن ها در گرفتن سهم بیشتری از بازار کمک شایانی خواهد کرد.

به هر حال اگر شما تا کنون تجربه خرید قهوه فوری گلد را داشته باشید حتما با قیمت های مختلفی از این محصول مواجه شده اید و شاید دلیل اصلی این تفاوت قیمت ها چندان برایتان روشن نباشد.

باید بگوییم که عوامل بسیار زیادی هستند که بر قیمت این محصول در بازار تأثیر می گذارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اندازه بسته بندی که قهوه فوری در آن قرار دارد
 • تعداد قهوه های موجود در یک باکس بزرگ از قهوه
 • حجم خرید شما که می تواند فله ای باشد یا بسته بندی
 • نوع خرید شما که می تواند اینترنتی باشد یا حضوری
 • نوسانات بازار
 • میزان عرضه و تقاضای بازار (طبیعی است که هر چقدر تعداد تقاضا از عرضه بیشتر باشد، قیمت محصول هم در بازار افزایش خواهد یافت)
 • برند تولید کننده محصول (در تولید انواع قهوه فوری هم برند های زیادی مشغول به کار هستند که طبیعی است قیمت آن ها بسته به میزان برندی که داشتند متفاوت باشد)
 • و … .

نکته دیگر که بر قیمت قهوه های فوری تأثیر دارد، عامل ارسال محصول است.

همانطور که می دانید با گسترش اینترنت و سایت های فروش اینترنتی، بسیاری از افراد به خرید این محصول به صورت اینترنتی اقدام می کنند.

در این مواقع معمولا هزینه محصولی که با ارسال فوری فرستاده می شود در مقایسه با محصولی که با پست معمولی ارسال می شود متفاوت است و به همین منظور شما باید به این عامل هنگام خرید محصول مورد نظرتان توجه داشته باشید.

با توجه به تمام فاکتور هایی که بر قیمت قهوه گلد در بازار تأثیر گذار هستند و آن ها را نام بردیم، پیشنهاد می کنیم که اگر به دنبال انجام یک خرید مقرون به صرفه هستید، حتما به تمام این عوامل پیش از خرید محصول مورد نظرتان توجه فرمایید.

اگر قصد خرید به این شیوه را دارید، حتما به ارسال تضمینی قهوه توسط فروشنده ها توجه داشته باشید.

اولین مرکز نمایندگی قهوه گلد اکوادور در جنوب ایران

پیش از این گفتیم که در حال حاضر نمایندگی های زیادی هستند که به پخش و توزیع قهوه فوری در بازار شهر های مختلف مشغول هستند.

هر چند که تعداد بیشتری از این نمایندگی ها در پایتخت کشورمان یعنی تهران وجود دارد، اما دسترسی به این مراکز در دیگر شهر ها از جمله شهر های جنوب ایران هم امکان پذیر است.

که دلیل این موضوع را هم می توان ویژگی مرزی این شهر ها به شمار آورد.

به طوری که شما در حال حاضر به راحتی می توانید انواع قهوه گلد اکوادور را در بسته بندی های مختلف و با قیمتی بسیار مقرون به صرفه از طریق نمایندگی های این محصول در شهر های جنوبی کشور خریداری نمایید.

انواع قهوه گلد در نمایندگی های جنوب کشور به شیوه های مختلفی به فروش می رسند که از جمله آن ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • قهوه گلد عمده
 • قهوه گلد کیلویی
 • قهوه گلد تک نفره
 • قهوه گلد 200 گرمی
 • قهوه گلد بدون کافئین
 • قهوه گلد جینسینگ دار
 • و … .

طبیعی است که هر کدام از این قهوه ها با قیمت های مختلفی در بازار به فروش برسند و البته عوامل مختلفی هم بر قیمت آن ها تأثیر گذار باشد.

تهیه بهترین قهوه اکوادور از فروشگاه های معتبر

تهیه بهترین قهوه اکوادور از فروشگاه های معتبرطبیعی است که همه افراد پیش از خرید انواع قهوه فوری از جمله قهوه های اکوادور به دنبال بهترین نوع از این محصولات باشند.

بنابراین ما تصمیم گرفتیم که در این بخش به بررسی ویژگی های قهوه گلد اکوادور و دلایل محبوبیت آن اشاره کنیم.

همانطور که می دانید قهوه گلد از خانواده قهوه های فوری است.

اما قهوه فوری دقیقا چه ویژگی هایی دارد، و یا بهتر است بگوییم به چه قهوه ای در بازار قهوه فوری گفته می شود؟

متأسفانه در کشور ما تمام قهوه های فوری با نام نسکافه شناخته می شوند که دلیل این موضوع هم آن است که اولین برند قهوه فوری که وارد کشور ما شد از برند نستله بود و به همین خاطر تا به امروز اکثر افراد قهوه های فوری را به این نام می شناسند.

اما باید توجه کنید که قهوه فوری دارای دو نوع اصلی است که توسط برند های مختلف تولید می شود.

همینطور عمده ترین شیوه برای نامگذاری این قهوه ها بر اساس نوع دانه قهوه ای است که در تهیه آن ها به کار گرفته می شوند.

به عنوان مثال قهوه فوری اکوادور از قهوه های همین منطقه به دست می آید.

ولی چرا قهوه فوری تا این حد محبوب است و تقریبا تمام افراد حداقل یک بسته از این محصول را در منزل یا محل کار خود به همراه دارد؟

از جمله دلایلی که می توان برای محبوبیت قهوه فوری برشمرد موارد زیر می باشند:

 • سرعت آماده سازی (تهیه فوری قهوه)
 • راحتی حمل و نقل
 • وزن و حجم کم
 • عمر مفید طولانی
 • و … .

همینطور تمام این عوامل موجب شده اند که از قهوه های فوری در بسیاری از مجالس و مراسم هم استفاده شود.

برای آن که از کیفیت قهوه ای که خریداری می کنید مطمئن شوید باید به برخی از ویژگی هایی که در ادامه نام می بریم توجه فرمایید:

 • اگر پس از میل کردن قهوه در دهان خود مزه گسی احساس کنید، آن قهوه احتمال زیاد اصل است.
 • هنگام خرید قهوه به این موضوع توجه داشته باشید که بسته بندی قهوه حتما هواگیری شده باشد. چراکه این موضوع در طعم دانه های قهوه تأثیر گذار است و همینطور اگر قهوه هواگیری شده باشد میزان مقاومت آن افزایش پیدا خواهد کرد.
 • نکته دیگر در خصوص قهوه های اصل آن است که حتما بر روی آن ویژگی های دانه قهوه و نحوه و زمان تفت آن اشاره شده باشد. 

اما دلیل کیفیت بالای قهوه های اکوادوری چیست؟

اصلی ترین دلیل این موضوع را می توان قدمت بسیار طولانی تولید قهوه فوری در این کشور به شمار آورد.

سالیان سال است که در اکوادور کشاورزان به کاشت و برداشت قهوه در مزارع خود می پردازند به طوری که می توان گفت تولید قهوه از مشاغل خانوادگی در این کشور به شمار می رود.

همینطور از طرف دیگر صنعت تولید و صادرات قهوه بخش اصلی اقتصاد این کشور را تشکیل می دهد و بخش بزرگی از درآمد آن ها از این راه به دست می آید.

در کشور اکوادور هر دو نوع قهوه عربیکا و روبوستا به صورت گسترده تولید می شود.

اما همانطور که می دانید در تهیه انواع قهوه فوری معمولا از دانه های روبوستا استفاده می شود که در کشور اکوادور هم روال به همین صورت است؛ یعنی دانه های قهوه عربیکا به صورت طبیعی به دیگر کشور ها صادر می شود و قهوه روبوستا به صورت قهوه فوری به دیگر کشور ها ارسال می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما