فروش دانه قهوه
خانه / قهوه رافائل / فروش قهوه چری هند

فروش قهوه چری هند

شواهد در بازارهای جهانی مربوط به خرید و فروش قهوه نشان داده است که فروش قهوه چری هند با استقبال قابل توجهی از سوی خریداران قهوه در دنیا رو به رو شده است. یکی از دلایل عمده و بسیار مهمی که فروش قهوه چری هند در سراسر دنیا از طرفداران ویژه ای برخوردار است این است که به گفته ی بسیاری از کسانی که مخاطب خاص قهوه می باشند، قهوه چری هند از عطر و طعم خاصی برخوردار است.

قهوه چری

درباره قهوه چری هند

شاید برای تان کمی جالب باشد که بدانید چرا نام این قهوه به قهوه چری در میان مصرف کنندگان قهوه معروف شده است. حتما می دانید که چری در زبان انگلیسی نام آلبالو می باشد. علت نام گذاری و معروف شدن این مدل از قهوه ها به قهوه چری این است که دانه های خام قهوه پس از مدتی روی درخت های قهوه، از رنگ سبز به رنگ قرمز تغییر می یابند و تا حد زیادی شبیه به دانه های آلبالو بر روی درخت می شوند. به همین دلیل به دانه های قهوه چری معروف شده اند.قهوه چری

اگر بخواهیم درباره ی درجه روست دانه های قهوه چری صحبت کنیم خوب است بدانید که عموما قهوه های چری دارای روست ملایم یا همان اصطلاح معروف در میان قهوه ها یعنی مدیوم می باشد، از این رو طعمی بسیار ملایم و دلچسب خواهد داشت. از این روست که تلخی شان نیز بسیار ملایم و به اندازه می باشد. اما جالب است بدانید یکی از مشخصات عمده ی دانه قهوه چری این است که در میان انواع دانه های قهوه از میزان کافئین بسیار زیادی برخوردار است.

قهوه های چری برای تغییر رنگ دادن از رنگ عموم دانه ها یا پودر های قهوه به رنگ آلبالویی باید حتما به شیوه های خاصی روست شوند. و در واقع می توان گفت این ویژگی ست که در متفاوت شدن آنها نقش بسیار زیادی را ایفا می کند.

قهوه های چری مطلوب ترین و مناسب ترین نوع قهوه برای تهیه نوشیدنی هایی مانند قهوه اسپرسو و قهوه فرانسه می باشند

جهت خرید و فروش محصولات میتوانید با ما در ارتباط باشید.
مشاور فروش:
محمد برزگر: 09120178499

مطلب پیشنهادی

قهوه اندونزی

قیمت گرانترین قهوه اندونزی

حتما تا کنون نام قهوه اندونزی را شنیده اید و تا حدودی هم با آنها …