Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/niucyseh/domains/rafaelcoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 شرکت تولید قهوه اتیوپی سیدامو - قهوه رافائل

شرکت تولید قهوه اتیوپی سیدامو

شرکت تولید قهوه اتیوپی سیدامو در حال حاضر این محصول را با استفاده از مرغوبترین و بهترین مواد اولیه و به صورت کلی و عمده تولید و برای فروش به بازار عرضه می کند. کلیه محصولات تولیدی این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قیمت مناسبی دارند. از این رو، روز به روز بر تعداد طرفداران و مشتریان آن در بازار افزوده می شود. 

شرکت تولید قهوه اتیوپی سیدامو

معرفی انواع قهوه اتیوپی

معرفی انواع قهوه اتیوپی در میان انواع و اقسام قهوه ای که در بازار وجود دارد، می توان گفت که قهوه اتیوپی از جمله مهمترین و محبوب ترین نوع قهوه ها در بازار می باشد. این محصول دارای ویژگی ها و خصوصیاتی است که سبب می شود، هر روزه بر تعداد مشتریان و خریداران آن در بازار افزوده شود.

این محصول بسیار خوشمزه و دوست داشتنی است. همانطور که از نامش پیداست، این محصول در کشور اتیوپی تولید می شود و انواع و اقسام مختلفی دارد. از جمله انواع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قهوه یرگاچفه: این محصول به نام سیدامو تولید می شود. محل تولید آن ایالت جنوبی اتیوپی است. این ناحیه بیشترین میزان تولید  قهوه را در این کشور به خود اختصاص می دهد. این محصول دارای کیفیت بسیار بالایی است. نام آن بر گرفته از شهر یرگاچفه است. میزان اسیدیته آن بالاست و طعم شیرینی دارد. 
  • قهوه گوجی: این قهوه هم نام خود را از محل  مورد برداشت و کاشت گرفته است. گوجی می توان گفت که یکی از بهترین و ایده آل ترین مناطق برای تولید قهوه است. این محصول دارای طعم شیرینی است و مزه یاسمن، ملون و هلو می دهد. 
  • قهوه هارار: از دیگر انواع قهوه اتیوپی می توان به این محصول اشاره کرد. این نوع قهوه در شرق اتیوپی تولید می شود. برای تولید آن مردم اغلب از روش پردازش طبیعی استفاده می کنند. طعم این محصول بیشتر شبیه به طعم میوه های وحشی است. 

مرجع فروش قهوه اتیوپی سیدامو

مرجع فروش قهوه اتیوپی سیدامو مرجع فروش قهوه اتیوپی سیدامو امروزه این محصول را به صورت کلی و عمده در بازار به فروش می رساند. دانه قهوه اتیوپی عرضه شده در این مرکز همگی دارای بالاترین کیفیت و مرغوبیت می باشند. از این رو، مشتریان زیادی در بازار دارند.

خریداران و فروشندگان می توانند انواع و اقسام قهوه اتیوپی را به صورت مستقیم و بی واسطه از این مرکز خریداری کنند. برای خرید این محصول در حال حاضر راه ها و روش های مختلفی وجود دارد. از جمله آنها می توان به حرید اینترنتی و آنلاین اشاره کرد. برای خرید آنلاین فرصت را از دست ندهید و هر چه زودتر سفارشات خود را در سایت ثبت کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما