Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 45 in /home/niucyseh/domains/rafaelcoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 خرید قهوه فرانسه صد در صد عربیکا در بازارهای جهانی | قهوه ورنا

خرید قهوه فرانسه صد در صد عربیکا در بازارهای جهانی

مرکز پخش قهوه به عنوان بزرگترین مرجع خرید قهوه فرانسه در ایران فعالیت می‌نماید و دانه های قهوه‌ی صد در صد عربیکا را با انواع روست فرانسوی و با کیفیت مرغوب به مشتریان خود عرضه می‌نماید. فرانسوی ها به دلیل هنر ویژه ای که در صنایع غذایی دارند در حوزه‌ی نوشیدنی ها نیز انواعی از بهترین قهوه ها را راهی بازار کرده‌اند.

همان قدر که شیوه های روست و آماده‌سازی قهوه در ایتالیا ویژه و منحصر بفرد است، قهوه فرانسه نیز یک برند برجسته جهانی به شما می‌رود.

مرکز پخش قهوه در ایران با ارتباطی که با بزرگترین و معتبرترین کمپانی های تولید قهوه فرانسه دارد بهترین برندهای قهوه فرانسه را به صورت عمده و با قیمت ارزان راهی بازار داخلی نموده است.

خرید قهوه فرانسه

مرکز خرید قهوه فرانسه در ایران

فرانسه یکی از جذاب ترین مقاصد توریستی در جهان به شمار می رود و بخشی از این جذابیت مدیون کافه های فرانسه است. قهوه‌های سرو شده در این کافه ها به دلیل ویژگی های منحصر بفرد خود رضایت خاطر گردشگران را برآورده می سازند.

به علت به کارگیری شیوه های مدرن روست و آماده سازی، قهوه فرانسه به یک برند ویژه تبدیل شده است. گرچه در فرانسه از دانه های روبوستا نیز جهت تولید قهوه استفاده می شود ولی بهترین برندهای قهوه فرانسه از دانه های صد در صدی عربیکا در تولید قهوه بهره می گیرند.

شرکت پخش قهوه به عنوان مرجع رسمی و مرکز خرید قهوه فرانسه در ایران بهترین مارک قهوه فرانسه را با قیمت عمده و به صورت فله در بازار قهوه عرضه نموده است.

بنکداران، کافه داران و فروشگاه های زنجیره ای عرضه کننده ی قهوه فرانسه، می توانند محصول مورد نظر خود را بصورت عمده و با قیمت ارزان از شرکت ما خرید نمایند.

خرید قهوه فرانسه

ویژگی های روست قهوه فرانسه

روست فرانسه به عنوان یک روست دوبل در نظر گرفته می شود. این شیوه‌ی آماده‌سازی در فهرست روست‌های تیره قرار می گیرد که همراه با یک عطر و طعم قوی، دودی و شیرین متمایز می گردد.

در مقایسه با روست های روشن تر، روست فرانسه به مراتب اسیدیتی کمتری دارد و همراه با یک زمینه ی عطری شبیه زغال نیم سوز می باشد.

در طی فرآیند بو دادن به شیوه ی فرانسوی ها ، دمای داخلی دانه های قهوه به 464 درجه فارنهایت (240 درجه سانتیگراد) می رسد. هرچه روست قهوه “تیره تر” باشد ، رنگ دانه های قهوه سیاه و تیره تر می شود و روغن قهوه بیشتری روی سطح دانه ها ظاهر می شوند.

خرید قهوه فرانسه

شرکت پخش قهوه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه کننده نوشیدنی ها کافئین دار و پودر کاکائو در ایران به عنوان مرجع رسمی و مرکز خرید قهوه فرانسه در ایران فعالیت می نماید.

جهت راهنمایی بیشتر برای خرید قهوه فرانسه  درجه یک به صورت عمده و  با قیمت کف بازار می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

خرید قهوه فرانسه

معرفی انواع روست قهوه

  • روست لایت(روشن): این نوع روست، اولین مرحله گسترش و ترک خوردگی دانه قهوه است.

دانه ها کمرنگ و خشک خواهد بود و معمولاً اثری از فرآیند برشته شدن به وجود نمی آید. قهوه ای که حاصل می شود اسیدیته بیشتری دارد اما به طور معمول دارای مشخصات طعمی متنوع تری نیز هست.

  • روست مدیوم (متوسط): روست متوسط شامل های روست های آمریکایی ، معمولی یا صبحانه است. دانه ها هنوز خشک هستند و به دلیل کاراملی شدن شیرینی بیشتری دارند.اسیدیته به طور معمول کمتر است ، اما عطر و طعم تا حدی فشرده تر و دارای تلخی برجسته تری می‌باشد.
  • روست دارک، تیره یا کامل: شامل روست وین ، روست فرانسوی و اسپرسو قاره ای و ایتالیایی است. روست‌های تیره دارای طعم و مزه برجسته ای هستند. رایحه‌ی تند، احساس ضخیم تر و چرب تر دهان در آن برجسته تر می شود.
  • روست دوبل (فرانسوی ، اسپانیایی و ترکی): برشته سازی دانه ها تا جایی ادامه می یابد که شروع به دود شدن می کنند. همانطور که می توانید تصور کنید ، طعم آن به طرز قابل توجهی دودی یا حتی خنک شده است. شیرینی اندکی وجود دارد ، اما بدن کمتری نسبت به روست تیره دارد.

خرید قهوه فرانسه

فروش قهوه فرانسه تولید شده از انواع دانه قهوه مرغوب

همان طور که می دانید در فرانسه هیچ گونه دانه‌ی قهوه‌ای کشت نمی شود و آنچه که به عنوان قهوه فرانسه می شناسیم به شیوه ی روست و آماده سازی دانه های قهوه اشاره دارد.

در حقیقت فرانسه نیز به مانند برخی دیگر از کشورهای صاحب برند قهوه نظیر ایتالیا، ترکیه و ایالات متحده ، دانه های قهوه کشت شده در سراسر جهان را وارد می کند.

برای تولید یک قهوه ی مرغوب بهترین دانه های روبوستا و عربیکا از آمریکای جنوبی و مرکزی، هندوستان و شرق آسیا و آفریقا به فرانسه وارد می شود.

خرید قهوه فرانسه

گرچه در تولید قهوه فرانسه از هر دو نوع دانه عربیکا و روبوستا بهره می گیرند اما برای تولید یک قهوه دوبل فرانسوی درجه یک تنها از دانه های صد در صدی عربیکا استفاده می شود.

برای خرید قهوه فرانسه به صورت فله و با قیمت ارزان می توانید با همکاران ما در واحد فروش شرکت تماس بگیرید.

خرید قهوه فرانسه

ویژگی های قهوه عربیکا

قهوه عربیکا به طور کلی شیرین تر از روبوستا است. دارای تون یا زمینه شکری در طعم و مزه می باشد و همین امر باعث شده تا بسیاری از افراد آن را نسبت روبوستا که عطر و مزه ی تندتری دارد ترجیح دهند.

نوت های میوه ای ، شکلاتی ، فندقی یا آجیلی و سایر موارد موجود در قهوه عربیکا مشاهده می شود ، اما بندرت در روبوستا ظاهر می شود.

خرید قهوه فرانسه

قهوه عربیکا در در ارتفاعات بالاتری رشد می کند، در این ارتفاعات آب و هوا خشن تر است و گیاهان کندتر رشد می کنند. رشد کندتر سبب می شود عطر و طعم لطیف تری در دانه ها هنگام فرآوری و روست قهوه حاصل گردد.

یکی از دلایل گرایش به خرید قهوه فرانسه استفاده ی صد در صدی دانه های عربیکا در تولید انواع قهوه فرانسه می باشد.

شرکت پخش قهوه در ایران، بهترین دانه قهوه فرانسه را به صورت فله و همراه با استانداردهای بهداشتی و قیمتی ارزان راهی بازار نموده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما