Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 50 in /home/niucyseh/domains/rafaelcoffee.ir/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985 خرید انواع کافی میت موکاته لهستان 1 کیلوگرمی - قهوه رافائل

خرید انواع کافی میت موکاته لهستان 1 کیلوگرمی

قهوه از جمله نوشیدنی های بسیار با ارزش و قدیمی در روزگاران قدیم بوده است. امروزه مصرف قهوه برای برخی افراد به صورت یک عادت روزانه درآمده است. اما ذائقه اکثر افراد طوری است که دوست دارند شیر یا شکر به قهوه اضافه کنند. برخی افراد از طعم تلخ قهوه زیاد خوششان نمی آید و به دنبال شیرین کردن یا تغییر طعم آن هستند.

به همین خاطر از مواد افزودنی مختلفی برای تغییر طعم و مزه قهوه استفاده می شود. یکی از این افزودنیها، کافی کریمر یا کافی میت موکاته لهستان می باشد در این مقاله به بررسی جزئیات این افزودنی خوراکی به قهوه می‌پردازیم. انواع کافی میت موکاته را بررسی می کنیم. با شرکت های پخش مستقیم این محصول آشنا می شویم. به مقایسه افزودنی کافی میت موکاته با سایر افزودنی های دیگر به قهوه می پردازیم  و در پایان نحوه مصرف کافی میت در منزل را بررسی می کنیم. با ما بمانید تا با کافی میت موکاته و مشخصات آن بیشتر آشنا شوید.

خرید انواع کافی میت موکاته لهستان 1 کیلوگرمی

پودر کافی میت موکاته کلاسیک چیست؟

پودر کافی میت موکاته کلاسیک چیست؟ابتدا لازم است در مورد کافی میت به صورت بسیار خلاصه توضیح می دهیم کافی میت برای تغییر طعم و مزه قهوه به آن اضافه می شود. این پودر یک محصول غیر لبنی می باشد که بافت قهوه را به صورت خامه در می‌آورد. وقتی می‌گوییم کافی میت موکاته یعنی این کافی میت توسط شرکت موکاته تولید شده است. شرکت موکاته لهستان یکی از  معروفترین تولیدکنندگان کافی میت در سطح جهان است و رقیب اصلی شرکت کافی میت نستله که یک شرکت دیگر اروپایی است می باشد. البته رقبای آمریکایی هم از قافله عقب نمانده اند و کافی میت هرشیز محصول ویژه آنها با فرمول انحصاری می باشد

کافی میت یا کافی کریمر یک شیر غیر لبنی می باشد و باعث ملایم تر شدن طعم قهوه می گردد این محصول غالباً از گیاهان و فرآورده های آنها به دست می آید.

شرکت موکاته لهستان در سال ۱۹۹۰ به طور گسترده فعالیت های خود را گسترش داد و پودر کافی کریمر را همراه با قهوه به بازار عرضه کرد. صادرات محصولات لبنی و شکلات در تجارت خارجی کشور لهستان نقش بسیار مهمی دارند. شرکت کافی میت موکاته توانسته است بخشی از بازار کشورهای اتحادیه اروپا مانند آلمان، ایتالیا و فرانسه را به خود اختصاص دهد که نشان دهنده کیفیت عالی محصول تولید شده توسط این شرکت است.

کافی میت ذکر شده یا بهمان کافی میت کلاسیک دارای میزان کالری کمی می باشد و با خوردن آن احساس سنگینی به فرد دست نمی‌دهد. به همین خاطر طی سالیان گذشته توانسته است طرفداران زیادی برای خود پیدا کند. شرکت موکاته برای تولید این پودر از فرمول انحصاری خاص خود استفاده کرده است.

مصرف این پودر نیاز به استفاده از قهوه خاصی ندارد و با انواع مختلف قهوه و نسکافه می توان آن را مصرف کرد. به صورت بسیار مختصر مواد تشکیل دهنده کافی میت به قرار زیر است :

  • آب معمولی 
  • دانه سویا هیدروژن شده 
  • شکر 
  • شیره نشاسته 
  • کازئینات سدیم و فسفات پتاسیم 
  • شربت ذرت 
  • رنگ های خوراکی و چند ماده دیگر 

همانطور که گفتیم فرمول مواد تشکیل دهنده کافی میت موکاته انحصاری است. گاهی برای ایجاد طعم های جدید از شیرین کننده ها و طعم دهنده های مانند وانیل در کافی میت استفاده می شود. شکل کافی میت همیشه به صورت پول نبوده بلکه می تواند به صورت مایع و یا مایع غلیظ شده و اشکال دیگر به بازار عرضه گردد.  انتخاب نوع مایع یا اشکال دیگر این محصول بستگی به سلیقه خریدار دارد. این پودر فاقد لاکتوز می باشد و مصرف آن برای کسانی که به لاکتوز حساسیت دارند مناسب است.

مزایای سفارش عمده کافی میت لهستان

سفارش کافی میت لهستان به صورت عمده هم برای خریدار و هم برای فروشنده دارای محاسن زیادی است. در خرید عمده، خریدار بابت هزینه بسته بندی ها پولی پرداخت نمی‌کند. به این صورت که چنانچه این محصول در بسته های کوچک  خریداری شود هر بسته هزینه بسته بندی جداگانه ای را به خود اختصاص داده است و این مساله باعث تحمیل هزینه های اضافه به خریدار می شود.

با خرید عمده در بسته های بزرگ تر، هزینه بسته بندی کاهش می یابد. همچنین فروشنده با فروش عمده محصولات سرمایه جاری لازم برای کار خود را به دست آورده، هزینه پرسنل و کارمندان را سریعتر پرداخت می‌کند و ممکن است حتی منجر به اشتغال زایی بیشتری شود.

خریدار با سفارش عمده کافی میت لهستان از تخفیف ویژه خرید عمده برخوردار شده و می تواند با قیمت ارزان تری کافی میت را تهیه کند. با توجه به این که خریدار عمده آن را به صورت خرد در فروشگاه کافی میت به فروش می‌رساند و یا با تولید محصولات دیگر از کافی میت  سود بیشتری به دست می آورد بنابراین سفارش عمده این محصول در واقع یک معامله دو سر سود هم برای فروشنده و هم برای خریدار است.

کافی میت موکاته مدل طلایی با شکر قهوه ای

کافی میت موکاته مدل طلایی با شکر قهوه اییکی از محصولات خاص و منحصر به فرد شرکت موکاته کافی میت موکاته طلایی با شکر قهوه ای می باشد. همان طور که از نام این محصول مشخص است در تهیه آن به جای شکر سفید از شکر قهوه ای استفاده شده است.

این محصول رنگ طلایی ویژه ای با شکر قهوه ای پیدا کرده است و به همین خاطر به آن مدل طلایی می گویند. کافی میت موکاته مدل طلایی در بازار با بسته بندی های ویژه ای به فروش می رسد. این محصول به صورت پودر قهوه فوری سه در یک به بازار عرضه شده است به‌ عبارتی سه ماده قهوه، شیر و شکر با طعم و عطر اختصاصی شرکت موکاته لهستان به بازار عرضه شده است.

این محصول به طور معمول در بسته بندی های کوچک وجود دارد و اگر در بسته بندی های با حجم بزرگ تر و به صورت عمده خریداری گردد ارزان تر خواهد بود. این محصول با توجه به استفاده از شکر قهوه ای در ترکیب آن دارای میزان کالری کمتری می باشد و به همین دلیل برای افراد علاقه مند به رژیم های کم کالری مناسب تر و بیشتر توصیه می شود.

برخی شرکتها با تولید بسته های با حجم بزرگ تر توانسته اند مشتریان عمده بیشتری برای فروش این محصول خود پیدا کنند.

شرکت های پخش مستقیم کافی میت موکاته لهستان

شرکتهایی دز ایران وجود دارند که اقدام به توزیع و پخش محصولات کافی میت موکاته به صورت مستقیم در بازار می کنند. قیمت کافی میت این شرکتها بسیار مناسب می باشد چون در این میان واسطه ها حذف شده اند و هزینه اضافی بر خریدار نهایی تحمیل نمی شود.

چنانچه قصد خرید این محصول را دارید توصیه می شود صفارش تهیه آن را به این شرکتها بسپارید. از طرفی خرید از این شرکتها این حسن بزرگ را دارد که شما مطمئن هستید پولی که برای خرید کافی میت پرداخت می کنید صرف تهیه مافی میت اصلی می شود و محصول تقلبی به درست شما نمی رسد.

مقایسه کافی میت موکاته با کافی میکس

مقایسه کافی میت موکاته با کافی میکس

برای درک بهتر تفاوت کافی میکس با کافی میت بهتر است فرایند تولید هر دو نوع فرآورده را بدانیم. در مورد کافی میت قبلا صحبت کردیم که از چه موادی تشکیل شده است. اما کافی میکس تفاوت‌های بسیاری با کافی میت دارد.

نحوه تهیه کافی میکس که در بین ایرانیان طرف داران بسیار زیادی دارد  و با طعم و بوی دلپذیرش بسیاری را شیفته خود کرده است به این شکل است که وقتی دانه های قهوه را که حاوی فیبر نامحلول هستند  آسیاب کرده و در آب جوش بجوشانید فیبر قهوه در پایین رسوب کرده و رنگ آب جوش را به رنگ قهوه ای براق  تغییر می دهد. در این حالت اگر با استفاده از یک صافی رسوبات را از آب جوش بگیریم و محلول به دست آمده را تبخیر، خشک و آسیاب کنیم قهوه فوری به دست می آید. قهوه فوری مشخصات و ویژگی‌های قهوه را ندارد به خاطر اینکه فرایند جوشاندن، تبخیر و خشک کردن بسیاری از مواد معطر خود را از دست می دهد و بنابراین برای طعم دار کردن این پودر از مواد مختلفی همچون شیر، شکر، شکلات، فندق یا کاپوچینو استفاده می شود.

نوشیدنی بالا همان کافی میکس است بنابراین  تفاوت فاحشی بین کافی میت و کافی میکس وجود دارد.

کافی میکس در واقع نوعی محصول بدست آمده است از قهوه است که به آن افزودنی های دیگری اضافه می شود اما کافی میت یک فرآورده جدا از قهوه  است و از فرآورده های گیاهی تهیه می گردد. به عبارت بسیار ساده کافی میکس یک محصول جانبی قهوه است ولی کافی میت محصولی مستقل می باشد که به قهوه اضافه می شود.

هر چند استفاده از کافی میکس در بین ایرانیان برای رفع خستگی و رفع خواب بسیار مصرف می شود و حس شادابی به فرد می‌دهد اما کافی میکس دارای عوارض زیادی می باشد. از جمله این که باعث افزایش وزن یا بروز حساسیت در افراد می‌شود. با مصرف کافی میکس تپش قلب و اختلال در خواب به وجود می‌آید و بدن دچار کم آبی می شود. مصرف زیاد این ماده باعث ایجاد اسهال و به وجود آمدن رفلاکس معده می شود.

کدام نوع کافی میت بیشترین محبوبیت را دارد؟

شرکت های بسیاری در زمینه تولید کافی میت اورجینال فعالیت نمی کنند بنابراین تعداد کافی میت های اصلی زیاد نیستند. سرشاخه‌های آنها کافی میت موکاته، نستله و هرشیز آمریکا هستند.در این بین کافی میت موکاته توانسته است که گوی سبقت را از دو رقیب دیگر برباید.

از محاسن این کافی میت که باعث محبوبیت آن شده است طعم و بوی منحصر به فرد آن می باشد. این محصول جزء محصولات صادراتی ویژه لهستان می باشد . به سایر کشورهای اروپایی به خصوص کشورهایی که تولید کننده کافی میت نستله هستند صادر می‌شود.

همچنین در تولید این محصول از افزودنی های غیرطبیعی و شیمیایی کمتر استفاده شده است. با توجه به این حقیقت که کافی میت کالری کمتری دارد و امروزه بحث افزایش وزن در بین مردم به عنوان پدیده ای نامطلوب جلب توجه کرده است، تولید محصولات کم کالری برای کارخانجات از اهمیت ویژه ای برخوردار است و افراد جامعه نیز به غذاهای کم کالری و فرآورده‌های غذایی کم کالری روی آوردند.

کارخانه های تولید کننده این محصول با درک این واقعیت که مساله افزایش وزن حساسیت زیادی در بین مردم ایجاد کرده همواره سعی دارند با ایجاد روشهای جدید هم از خوش طعمی کافی میت کاسته نشود و هم میزان کالری آن پایین نگه داشته شود تا مردم به خرید کافی میت کم کالری علاقه مند تر شوند.

نحوه مصرف کافی میت در منزل

نحوه مصرف کافی میت در منزل برخی افراد قهوه را به همان صورت تلخ مزه دوست دارند و آن را می نوشند اما برخی دیگر علاقه مند به استفاده از کافی میت در قهوه خود هستند. نحوه مصرف کافی میت بسیار ساده است پس از این که قهوه را آماده کردید کافی است که این پودر را به میزان ۱ تا ۲ قاشق مرباخوری به قهوه فنجان قهوه اضافه کنید. این محصول قهوه شما را بسیار خوشمزه تر و خوش طعم تر می کند. 

به طور خلاصه نحوه استفاده از کافی میت در منزل برای تهیه یک فنجان قهوه خوش طعم شده با کافی میت به این شکل است:

ابتدا یک قاشق قهوه را در داخل فنجان ریخته و سپس مقداری آب جوش آمده را به آن اضافه می کنیم و خوب هم می زنیم. سپس به اندازه ای که دوست داریم به آن شکر اضافه می کنیم. اضافه کردن شکر امری کاملا سلیقه ای است و بهتر است برای اینکه کیفیت قهوه از نظر تغذیه ای مناسب باشد بدون شکر مصرف شود تا برای سلامتی ضرر نداشته باشد. اکنون ۲ قاشق مرباخوری پودر کافی میت را به آن اضافه می کنیم. پودرهای کافی میت ممکن است دارای طعم دهنده های وانیلی یا هر طعم دهنده دیگر و یا ساده و بدون طعم دهنده اضافی به غیر طعم اصلی خود باشند. اکنون بخش دیگر فنجان را با استفاده از آب جوش پر می کنیم سپس محتویات فنجان را خوب با هم دیگر قاطی می کنیم. اکنون نوشیدنی قهوه خوش طعم شده با کافی میت آماده نوشیدن است. این نوشیدنی به تنهایی یا همراه با شکلات یا شیر گرم سرو می شود.

برخی از روش دیگری در منزل برای مصرف کافی میت استفاده می کنند به این شکل که پودر قهوه را در آب جوش ریخته و مجددا آن را حرارت می دهند سپس صبر می کنند تا تشکیل حباب دهد. سپس شعله را خاموش کرده و از پند دقیقه صبر کرده تا محلول به قول معروف استراحت کند. قهوه به دست آمده را درون فنجان ریخته و کافی میت را به اندازه یک تا دو قاشق مربا خوری به آن اضافه می کنند اکنون نوشیدنی آماده است و می تواند به تنهایی یا با شکلات مصرف شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما